dimarts, 23 d’abril del 2013

Na Laura Munar guanya el concurs del Parlament!


Na Laura Munar ha guanyat el premi absolut de les Illes Balears del concurs de redacció del Parlament. No podem estar més contents! Enhorabona, Laura!

Anualment, la cambra autonòmica convoca els concursos de dibuix i de redacció «Un parlament per a tots i totes», adreçats a tot l'alumnat de 6è de Primària dels centres escolars de les Illes Balears. Enguany, només al concurs de redacció, s'hi havien presentat més de 1.110 treballs. És una fita importantíssima per a la nostra comunitat educativa que s'ha de celebrar amb molt d'orgull.

Cal assenyalar que no es tracta d'un fet aïllat. En els darrers 10 anys, el nostre centre ha estat premiat en tres ocasions, tant en la modalitat de dibuix com en la de redacció, emperò és la primera vegada que un alumne del Col·legi Beata Francinaina Cirer guanya el premi absolut de les Illes Balears.Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada